Grupa Vefi przejmuje Oboya Poland

 

Vefi to innowacyjny i wiodący producent doniczek oraz tacek przeznaczonych dla profesjonalnych odbiorców, działających w technologii hydroponicznej oraz dla szeroko rozumianego rynku produktów Hobby (uprawa roślin w warunkach domowych).

Oboya Poland to wiodący producent rożków foliowych dla tych samych odbiorców.

 

Vefi oraz Oboya Poland są partnerami biznesowymi od długiego czasu. Firma Vefi skupiała się na produkcji i sprzedaży doniczek oraz tacek, a Oboya Poland na produkcji i sprzedaży rożków foliowych.

Obecnie współpraca będzie się jeszcze bardziej zacieśniać, a wszystko to aby dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości.

 

Od grudnia 2020, firma Vefi ma bardzo silnego i stabilnego właściciela. Jest to Pamica.

Pamica jest ogromnie zadowolona z faktu przyjęcia do Grupy firmy Oboya Poland. Obecna sytuacja na pewno wzmocni współpracę i pozwoli rozszerzyć na wszystkich rynkach zakres oferowanych produktów przez Grupę, a w szczególności wzmocni obecność na rynku polskim”. Powiedziała Johanna Björkner Pernvik z firmy Pamica.

 

Razem Grupa będzie zatrudniać ponad 100 dumnych pracowników w Skierniewicach (Polska), Rybniku (Polska), Drammen (Norwegia) oraz Szwecji (firma partnerska). Grupa posiada solidny bilans, który zapewni dalszy wzrost i stabilność.

 

Cieszymy się, że znów jesteśmy w tej samej Grupie i z optymizmem czekamy na owocną i jeszcze bliższą współpracę. Grupa Vefi jako całość ma solidną podstawę oraz dużą moc i potencjał do rozwoju atrakcyjnych produktów i przedsięwzięć w Polsce.” Mówi Jan Fuglerud, CEO Vefi

 

W razie pytań proszę o kontakt:

 

Jan Fuglerud, CEO Vefi Group, +47 900 38 304

Lidia Roezner, MD Oboya Poland, +48 731 250 589

Nasi partnerzy

arrow
arrow
Znajdź nas
Powiększ

Przydatne linki