Krótko o VEFI

 

 

VEFI rozpoczęła swoją działalność w Polsce już w 1993 roku sprzedając swoje wyroby poprzez firmę AGRO-PLAST.

Wkrótce AGRO-PLAST przekształcił się w spółkę i rozpoczęła się współpraca ze wszystkimi liczącymi się obecnie producentami rozsad.

Zaprosiliśmy ich do Norwegii umożliwiając naoczne przekonanie się jak można zorganizować specjalistyczne gospodarstwa produkujące rozsady. Norwescy rolnicy chętnie dzielili się swoją wiedzą i dzięki temu w szybkim czasie powstały w Polsce firmy, które obecnie produkują po kilkadziesiąt milionów rozsad na polski rynek i na eksport.

 

SYSTEM VEFI dzięki swojej prostocie i funkcjonalności szybko przyjął się wśród polskich ogrodników stając się standardem w produkcji rozsad. Podczas licznych spotkań z producentami warzyw i kwiatów upowszechnialiśmy zalety i kompleksowość naszego systemu ciągle go ulepszając.

 

Równolegle budowaliśmy sieć dystrybutorów dla naszych wyrobów -  sklepów i hurtowni. Z większością z nich współpracujemy do dnia dzisiejszego. To dzięki nim mogliśmy dotrzeć do naszych odbiorców detalicznych.

 

W międzyczasie powstała w Polsce spółka EAST TRADE zajmująca się eksportem do Norwegii polskich produktów ogrodniczych.

 

W 2004 roku zmieniła ona nazwę na VEFI EUROPA, a w 2008 roku obydwie firmy połączyły się i utworzyły spółkę zajmującą się produkcją i sprzedażą wyrobów termo formowanych z tworzyw sztucznych dla ogrodnictwa oraz eksportem warzyw, owoców i grzybów do Norwegii. Nowa siedziba spółki została zlokalizowana w Skierniewicach.

Obecnie posiadamy halę produkcyjną o powierzchni 2300 m², gdzie produkujemy nasze wyroby sprzedawane później w Polsce i eksportowane do innych krajów zarówno europejskich jak i poza Europą.

 

 

   

 

  

 

 

Nasi partnerzy

arrow
arrow
Znajdź nas
Powiększ

Przydatne linki